Siła hasła: Bez hasła

Zestaw TOP 4 Czerwienie!

Poznajcie naszych pewniaków na jesień, które na bank sprawią, że dostrzeżecie w tej porze roku mnóstwo uroku. Oto Zestaw TOP4 Czerwieni od Vinify i Ale Wino!.

Najnowszy odcinek od AleWino! możecie zobaczyć tutaj - TOP4 Czerwienie

 1. Pietramore Montepulciano d’Abruzzo 2020 - Na początek powtarzamy jeszcze raz ważną uwagę: w tym wypadku montepulciano to nazwa szczepu i nie należy jej pomylić z nazwą słynnego winiarskiego miasteczka w Toskanii! Samo wino jest pociągające - piękne nuty ciemnych, dojrzałych owoców, cały kosz suszonych ziół, które kręcą w nosie i w głowie. Wino głębokie, dobrze zbudowane z solidnymi taninami i przyjemną, czekoladową końcówką. Nie brakuje mu jednak energii!
 2. Lindes de Remelluri 2018 - Latem otwierając wino z Hiszpanii wybioeramy się w wirtualną podróż do tego kraju, jesienią otwierając wino z Hiszpanii wracamy myślami do wakacji. Dlatego jesienią Rioja musi być. A to nie byle jaka Rioja! Wino spod ręki absolutnego mistrza Telmo Rodrigueza - totalny rockstar świata wina. Owoce, z którymi pracuje, pochodzą z chłodnych miejsc znajdujących się pod wpływem Atlantyku i rosną na znacznych wysokościach ponad poziomem morza. Stąd świeżość i elegancja, która cechuje to wino. Przestrzenność, kompleksowość, zmienność. 
 3. Lambuena Roble 2021 - Kochamy Hiszpanię jesienią, dlatego prezentujemy drugie wino z tego kraju. Tym razem Ribera del Duero - koniecznie otwórzcie tę butelkę obok Riojy i porównajcie dwa różne style tempranillo. To wino chodzi w znacznie wyższej wadze. Dzikie, zadziorne, dymne, nieco słodsze niż Rioja, o znacznie większej dojrzałości i ekstrakcji. Jak siedzenie przy ognisku, gdzie czuć liście, dym, popiół i grillowane mięso. 
 4. Gabrielskloof The Blend 2018 - Wino z RPA z terroir pięknego wizualnie i winiarsko. Urocze miejsce produkuje tu cudowne owoce. Dojrzałe i soczyste, które nadają winu masy, ale nie przeciążają go. Klasa i elegancja, taniny i kwasowość, aromaty spod znaku dojrzałych owoców leśnych, ziół, nut ziemistych oraz dymu. Dla bardziej zaawansowanych poszukiwaczy podajmy do odnalezienia też powidła i lukrecję. Producent to jeden z naszych topów z RPA,m prowadzi uprawy w sposób zrównoważony, a do tego wina trafia prafie w połowie cabernet sauvignon wspierany merlotem, malbekiem, cabernet franc i petit verdot.
Zawiera
4 x butelka, 750ml
Cena zestawu
363,00 zł
Dostosuj Zestaw TOP 4 Czerwienie!

* pola wymagane

Twoje zmiany
Zestaw TOP 4 Czerwienie!
Zestaw TOP 4 Czerwienie!

W magazynie

363,00 zł

Podsumowanie
  Chwilowo niedostępne
  Lindes de Remelluri Viñedos de San Vicente
  Lindes de Remelluri Viñedos de San Vicente 2018 Remelluri
  mięsa
  mięsa
  wege
  Czytaj więcej
  Chwilowo niedostępne
  Gabrielskloof The Blend
  Gabrielskloof The Blend 2018 Gabrielskloof
  mięsa
  comfort food
  sery
  Czytaj więcej
  Chwilowo niedostępne
  Montepulciano d’Abruzzo
  Montepulciano d’Abruzzo 2020 Pietramore
  mięsa
  comfort food
  wege
  Czytaj więcej
  Ostatnie sztukiEkspres
  Lambuena Roble
  Lambuena Roble 2022 Bodegas Lambuena
  mięsa
  comfort food
  wege
  Czytaj więcej