Siła hasła: Bez hasła
wina z nowego świata top 4
Porady

TOP 4 wina z Nowego Świata, które powinniście znać

Uważamy, że kilka z win, które Wam oferujemy, jest na tyle wyjątkowe, że koniecznie musicie je poznać. Wszystkie pochodzą z nowego winiarskiego świata, dlatego dziś zapraszamy na krótki przegląd kilku z naszych ulubionych butelek z RPA, Kalifornii, Nowej Zelandii i Argentyny.

Wina na Święta Ale Wino
Porady

Ale Wino! & VINIFY.PL #9 Wina na Święta

Coraz bliżej Święta, a potem sylwester. Szukasz pewniaków na ten magiczny czas? Z tej okazji przygotowaliśmy razem z AleWino! zestawy win, które sprawdzą się idealnie na Święta, a także w sylwestra.

wina maćka
Porady

Maciek poleca - wina znad Loary

Hello, tu Maciek! Tym razem nadaję znad Doliny Loary. Chciałbym Wam polecić wina od dwóch rzemieślniczych producentów.    

top4 rieslingi
Porady

TOP 4 rieslingi, które powinniście znać

Riesling cieszy ponadto wielbicieli różnych stylów wina; jego wysoka i żywa kwasowość pięknie równoważy cukier, dlatego riesling jest podstawą dla wielkiej klasy win słodkich, wytrawnych i wszystkiego pośrodku. Riesling jest piękny. Dziś oferujemy cztery różne spojrzenia na tę odmianę.

TOP4 Czerwienie Ale Wino
Porady

Ale Wino! & VINIFY.PL #8 TOP4 Czerwienie

Vinify i Ale Wino! polecają TOP4 Czerwienie na długie jesienne wieczory (i nie tylko). Wina jesienne to dla nas dużo soczystego owocu, aromatów ziołowych i solidnych tanin, które myślami przenoszą nas prosto do lasu nad jesienne ognisko.

Top 4 Rioja do wyboru
Porady

TOP 4 riojy, które musisz znać

Rioja to jeden z najważniejszych regionów winiarskich na świecie. Kochany i nienawidzony w równym stopniu. Przedstawiamy cztery flaszki, które dają doskonały obraz regionu. Po prostu musicie je znać.

4 wina na domówkę do wyboru
Porady

TOP 4 wina na domówkę

Jesień i zima to czas domówek! My proponujemy domówkę w stylu latino i przygotowaliśmy zestaw win z Chile. Tam wiedzą, jak się bawić. Tymi winami rozkręcicie każde spotkanie ze znajomymi!

 

Zestaw netflix and chill
Porady

Ale Wino! & VINIFY.PL #7 Zestaw Netflix and Chill

Vinify i Ale Wino! proponują box Netflix & Chill. Nowy zestaw dostarczamy prosto przed ekran. Cztery bezpretensjonalne wina nastawione na dostarczenie Wam maksimum przyjemności. Nad aromatami, beczką i wpływem terroir na charakter wina zastanawiać będziecie się kiedy indziej.

Ale Wino Mój Pierwszy Raz II część
Porady

Ale Wino! & VINIFY.PL #6 Mój Pierwszy Raz! II część

Nowy odcinek Ale Wino już do oglądnięcia na YouTube. Iza i Tomek opowiedzą nam o swoich nowych winnych inspiracjach i odkryciach w drugim odcinku z serii Mój Pierwszy Raz! Zapraszamy do oglądania.

Ale Wino! Hiszpania vs Portugalia - Vinify
Porady

Ale Wino! & VINIFY.PL #5 SP vs. PT! vol.1

Przeciwko sobie stają reprezentacje białych win z dwóch topowych krajów winiarskich. Każda strona ma w swoim składzie mocnych zawodników! 

wino bezalkoholowe riesling
Porady

Czym są wina bezalkoholowe? Trend podyktowany potrzebą

Kiedy mamy ochotę na wino, a jednocześnie chcemy lub musimy patrzeć na świat w stu procentach trzeźwym okiem, to nasz drink nie może zawierać żadnych procentów. Takimi bezpiecznymi napojami są wina bezalkoholowe. Jak powstają i czy rzeczywiście są dobre?

Posts loader