Siła hasła: Bez hasła
Ale Wino Mój Pierwszy Raz II część
Porady

Ale Wino! & VINIFY.PL #6 Mój Pierwszy Raz! II część

Nowy odcinek Ale Wino już do oglądnięcia na YouTube. Iza i Tomek opowiedzą nam o swoich nowych winnych inspiracjach i odkryciach w drugim odcinku z serii Mój Pierwszy Raz! Zapraszamy do oglądania.

Ale Wino! Hiszpania vs Portugalia - Vinify
Porady

Ale Wino! & VINIFY.PL #5 SP vs. PT! vol.1

Przeciwko sobie stają reprezentacje białych win z dwóch topowych krajów winiarskich. Każda strona ma w swoim składzie mocnych zawodników! 

wino bezalkoholowe riesling
Porady

Czym są wina bezalkoholowe? Trend podyktowany potrzebą

Kiedy mamy ochotę na wino, a jednocześnie chcemy lub musimy patrzeć na świat w stu procentach trzeźwym okiem, to nasz drink nie może zawierać żadnych procentów. Takimi bezpiecznymi napojami są wina bezalkoholowe. Jak powstają i czy rzeczywiście są dobre?

Ale Wino Mój Ale Lato Youtube
Porady

Ale Wino! & VINIFY.PL #4 Wino na plażę!

Ukazał się już czwarty odcinek Ale Wino! Show we współpracy z VINIFY.PL nosi tytuł „Wino na plażę!

wina różowe na lato kieliszek
Porady

Kwintesencja lata, czyli różowe wina musujące 

Otulające promienie słońca, gorące wieczory i letnia aura inspirują do sezonowych zmian w naszych kieliszkach. Karty win, oferty sklepów specjalistycznych i zawartość lodówek zaczyna wypełniać się butelkami rosé. Bardzo wyraźne są m

Ale Wino Mój Pierwszy Raz wina
Porady

Ale Wino! & VINIFY.PL #3 Mój Pierwszy Raz!

Kolejny, już trzeci odcinek Ale Wino! Show we współpracy z VINIFY.PL nosi tytuł „Mój Pierwszy Raz”. Pokażemy Wam wina ze szczepów, których prawdopodobnie jeszcze nie znacie. Zapraszamy do oglądania!

Ale Wino poleca wina portugalskie
Porady

Ale Wino! & VINIFY.PL #2 Ale Portugalia!

Następny przystanek to Portugalia! Razem z Ale Wino! zabierzemy was w podróż do 4 regionów. Zapraszamy do oglądania!

nft wina, szczepy cyfrowe
Porady

Szczepy cyfrowe, czyli o NFT w winie

Zastanawiasz się co robią wina w strukturze blockchain? Specjalnie dla VINIFY Jakub Prange wyjaśnia czym są szczepy cyfrowe, czym jest #NFT w winie i czym są winiarskie platformy.

Twórcy "Ale wino" z winami od Vinify
Porady

Ale Wino! & VINIFY.PL

Zaczynamy współpracę z najlepszym kanałem na YouTube Ale Wino! W pierwszym odcinku Iza Kamińska i Tomek Czudowski będą degustować i opowiadać o winach, które wybrali z naszego portfolio na nadchodzącą majówkę

potrawy wielkanocne i dylematy, które wino wybrać
Porady

Dylematy wokół wielkanocnego stołu

Połączenie potraw z jajek, które dla David jest oczywiste, budzi jednak wśród sommelierów kontrowersje. Uważa się bowiem, że płynne żółtko może zaburzyć na wielu poziomach naszą percepcję wina, zwłaszcza czerwonego, sprawić, że jego smak będzie metaliczny. Jajka na twardo z kolei miewają siarkową nut

Stół wielkanocny potrawy
Porady

Jakie wino wybrać do potraw na Wielkanoc?

Wielkanoc to święto wiosenne, zapewne więc na wielu stołach będą królować lekkie sezonowe potrawy na bazie nowalijek. Oczywiście w roli głównej wystąpią potrawy z jajek, którym będą  towarzyszyć rozmaite przekąski. No i oczywiście bogate pieczyste!

Jak dobrać do tego wszystkiego zaledwi

Posts loader