Siła hasła: Bez hasła
wina z nowego świata top 4

Uważamy, że kilka z win, które Wam oferujemy, jest na tyle wyjątkowe, że koniecznie musicie je poznać. Wszystkie pochodzą z nowego winiarskiego świata, dlatego dziś zapraszamy na krótki przegląd kilku z naszych ulubionych butelek z RPA, Kalifornii, Nowej Zelandii i Argentyny.

Wina na Święta Ale Wino
Porady

Ale Wino! & VINIFY.PL #9 Wina na Święta

Coraz bliżej Święta, a potem sylwester. Szukasz pewniaków na ten magiczny czas? Z tej okazji przygotowaliśmy razem z AleWino! zestawy win, które sprawdzą się idealnie na Święta, a także w sylwestra.

wina maćka
Porady

Maciek poleca - wina znad Loary

Hello, tu Maciek! Tym razem nadaję znad Doliny Loary. Chciałbym Wam polecić wina od dwóch rzemieślniczych producentów.    

top4 rieslingi
Porady

TOP 4 rieslingi, które powinniście znać

Riesling cieszy ponadto wielbicieli różnych stylów wina; jego wysoka i żywa kwasowość pięknie równoważy cukier, dlatego riesling jest podstawą dla wielkiej klasy win słodkich, wytrawnych i wszystkiego pośrodku. Riesling jest piękny. Dziś oferujemy cztery różne spojrzenia na tę odmianę.

PORÓWNANIE crystallum i gabrielskloof
Uprawy i winifikacja

Crystallum i Gabrielskloof - porównanie win

Sztos alert! Każde wino z RPA ma według nas potencjał na zostanie Waszą kolejną ulubioną butelką. Związek winorośli i lokalnego terroir to dla nas match made in heaven. Dlatego z przyjemnością poznajemy kolejne owoce tej relacji.

ikony wina vinify
Uprawy i winifikacja

Nasze ikony, czyli jak opisujemy wina?

Na VINIFY.PL Chcemy byście mieli komfort wyboru i świadomość tego, jakie wino kupujecie. Dlatego oprócz podstawowych informacji o winie rozszerzamy charakterystykę i nasze ikony - sprawdź co oznaczają.

TOP4 Czerwienie Ale Wino
Porady

Ale Wino! & VINIFY.PL #8 TOP4 Czerwienie

Vinify i Ale Wino! polecają TOP4 Czerwienie na długie jesienne wieczory (i nie tylko). Wina jesienne to dla nas dużo soczystego owocu, aromatów ziołowych i solidnych tanin, które myślami przenoszą nas prosto do lasu nad jesienne ognisko.

sushi z winem podczas kolacji
Gotowanie

Jakie wino do sushi?

Sushi, wino. Dwie z tych rzeczy, które jak mało co działają na naszą wyobraźnię. Kochamy i jedno, i drugie. Zamiast cieszyć się nimi osobno, cieszymy się nimi razem, co polecamy również Wam. Dobre połączenie wina z jedzeniem sprawia, że taki duet brzmi lepiej niż suma głosów dwóch solistów.

Top 4 Rioja do wyboru
Porady

TOP 4 riojy, które musisz znać

Rioja to jeden z najważniejszych regionów winiarskich na świecie. Kochany i nienawidzony w równym stopniu. Przedstawiamy cztery flaszki, które dają doskonały obraz regionu. Po prostu musicie je znać.

4 wina na domówkę do wyboru
Porady

TOP 4 wina na domówkę

Jesień i zima to czas domówek! My proponujemy domówkę w stylu latino i przygotowaliśmy zestaw win z Chile. Tam wiedzą, jak się bawić. Tymi winami rozkręcicie każde spotkanie ze znajomymi!

 

Zestaw netflix and chill
Porady

Ale Wino! & VINIFY.PL #7 Zestaw Netflix and Chill

Vinify i Ale Wino! proponują box Netflix & Chill. Nowy zestaw dostarczamy prosto przed ekran. Cztery bezpretensjonalne wina nastawione na dostarczenie Wam maksimum przyjemności. Nad aromatami, beczką i wpływem terroir na charakter wina zastanawiać będziecie się kiedy indziej.

%PROMO

Louro
Louro
białe
Hiszpania
Valdeorras
wege
ryby
drób
Czytaj więcej
109,00 zł 85,00 zł
El Corralon
El Corralon
czerwone
Hiszpania
Mentrida
comfort food
wege
mięsa
Czytaj więcej
95,00 zł 81,00 zł
El Flako
El Flako
białe
Hiszpania
Rioja
wege
ryby
drób
Czytaj więcej
115,00 zł 98,00 zł
Bobal
Bobal
czerwone
Hiszpania
Walencja
wege
drób
mięsa
Czytaj więcej
97,00 zł 83,00 zł