Siła hasła: Bez hasła

Zestaw Ale Majówka!

Zestaw na majówkę wybieraliśmy dla Was z „Ale Wino!” -  Iza Kamińska i Tomek Czudowski wybrali na tą okazję cztery top wina z VINIFY. Nie traćcie czasu na szukanie wina w sklepie na rogu. Oglądaj z nami „Ale Wino!” i ciesz się majówką w dobrym towarzystwie.

Cava Brut Jove, wino białe, musujące – Producent: Familia Oliveda - świeża, rześka, mineralna. Zastosowanie metody szampańskiej dodaje jgłębi i złożoności jej owocowemu charakterowi. Świetna do ryb i owoców morza, sałatek…tak naprawdę sprawdzi się z dowolną przekąską, równie dobrze zaostrza apetyt podana na aperitif.

Grüner Veltliner 2020 - Landwein 1 L., wino białe – Producent: Weingut Pfaffl - Niezawodny gruner veltliner z Weinviertel. Pachnie i smakuje jak podręcznikowy gruner: zielone jabłka, gruszki, nieco mineralności i biały pieprz. Na przykładzie tego wina nauczycie się rozpoznawać ten szczep w ciemno! Szukacie pewniaka do szparagów i sałatki z kozim serem? Właśnie znaleźliście.

Tribuna 2020, wino czerwone – Producent: Bodegas el Angosto - butelka pełna słońca prosto z Walencji. Szczepy wagi ciężkiej - monastrel i syrah - sprawdzą się przy daniach z grilla oraz przyjdą z pomocą, gdy pogoda się popsuje. Pamiętajcie, żeby lekko schłodzić !

Wishbone 2020, wino czerwone – Producent: Smalltown Vineyards - wygrzane i soczyste wino z Południowej Australii ze szczepu Syrah i Cabernet Sauvignion. Dojrzałe czarne porzeczki, jeżyny i wędzone śliwki obok dymnych nut beczkowych - taką charakterystyką to wino zyskuje sobie wielu miłośników. Świetne do picia solo ze znajomymi, ale również udźwignie też ciężkiego steka.

Zawiera
4 x butelka, 750ml
Cena zestawu
225,00 zł
Dostosuj Zestaw Ale Majówka!

* pola wymagane

Twoje zmiany
Zestaw Ale Majówka!
Zestaw Ale Majówka!

W magazynie

225,00 zł

Podsumowanie
  Chwilowo niedostępne
  Oliveda Brut Jove
  Oliveda Brut Jove NV Familia Oliveda
  ryby
  drób
  wege
  Czytaj więcej
  Chwilowo niedostępne
  Grüner Veltliner Landwein 1L.
  Grüner Veltliner Landwein 1L. 2020 Weingut Pfaffl
  owoce morza
  ryby
  wege
  Czytaj więcej
  Ostatnie sztukiEkspres
  The Wishbone Shiraz Cabernet Sauvignion
  The Wishbone Shiraz Cabernet Sauvignion 2020 Smalltown Vineyard
  mięsa
  comfort food
  wege
  Czytaj więcej
  Chwilowo niedostępne
  Tribuna
  Tribuna 2021 Bodegas el Angosto
  mięsa
  kuchnia polska
  wege
  Czytaj więcej