Stwórz najlepszy upominek z Vinify! Na ten wyjątkowy okres w roku proponujemy pełne wsparcie w dostarczaniu najbliższym tego, co sprawi im najwięcej przyjemności. Jeśli planujecie obdarować natomiast pracowników i Waszych kontrahentów, również będziemy gotowi. A cały wybór win, którymi możecie cieszyć się przez Święta, mamy już przygotowany i gotowy do wysyłek. Zapraszamy do składania zamówień!

Coraz bliżej Święta! Wybieramy dobre wino na prezent pod choinkę

Zastanawialiście się kiedyś, co kupić, aby amator win był zachwycony? Jak zaskoczyć winiarskiego mądralę? Jak sprawić przyjemność prawdziwemu entuzjaście?

Jest kilka metod, których warto spróbować. Zawsze warto szukać win z miejsc, które dobrze się kojarzą. Nie wszyscy są znawcami wina, ale takie określenia jak “Rioja”, “Chablis” czy “Chianti” większość ludzi kojarzy pozytywnie. Oczywiście nie musicie szukać tylko w tych miejscach. W Vinify doradzimy Wam też inne dobre wina na prezent, który sprawdzi się bez względu na poziom zainteresowania obdarowanego winem.

Chianti na świąteczny prezent

Zaczniemy jednak od Chianti, bo mamy dla tego miejsca szczególną sympatię. W lokalnych winach zawsze znajdziecie mnóstwo świeżego, chrupkiego owocu, ale tym, co lubimy w Chianti najbardziej, jest ich rustykalność i niepodobny do żadnego innego ziołowo-przyprawowy nos. Lubimy te wina i solo, i z jedzeniem, najlepiej włoskim. Lekkie Chianti podajcie śmiało do pizzy, a poważniejsze nawet do steka. My chętnie polecamy Wam wino od jednego z naszych toskańskich producentów, czyli od Castelli del Grevepesa. Trafia w punkt, wywoła uśmiech nie tylko u miłośników toskańskich win.

Dla win białych klasyką zawsze jest Francja. Burgundia, Loara, Alzacja, ale też Bordeaux. Z tym ostatnim warto jednak uważać i upewnić się, że unikatowy styl tych win wpisuje się w gust obdarowanego. My uwielbiamy ziołową świeżość i beczkową głębię tych win, ale wiemy, że mnóstwo ludzi preferuje bardziej jednoznaczne i owocowe wina. Dlatego zostajemy w klimacie sauvignon blanc, ale polecimy coś z Nowej Zelandii. Nasz faworyt to ten od Spy Valley. Świeży, intensywny, nigdy nie zawodzi. Jeśli zapytacie znajomych o ulubiony styl wina, prawdopodobnie wielu wskaże właśnie na ten kierunek. Korzystajcie śmiało z porady, gwarantujemy powodzenie. A poszukujących, ambitnych miłośników wina zaskoczycie propozycjami spoza głównego szlaku. Warto się tylko upewnić co do producenta i stylu. W Vinify upewniliśmy się za Was, dlatego śmiało możecie postawić na jedno z naszych ulubionych dni ostatnich tygodni. Panie, Panowie, przedstawiamy Wam pinot noir od świetnego producenta Tilia.

Prezent dla kontrahentów

Prezenty dla kontrahentów rządzą się swoimi prawami. W tym wypadku gwarantujemy wybór solidnego wina, ładnego opakowania i dostarczenia na czas pod wskazany adres. Każdy współpracownik na pewno poczuje się wyjątkowo, gdy dostanie porządną Rioję z dołączonymi życzeniami świątecznymi. Vinify poleca w takim przypadku producenta Badiola i jego pyszne tempranillo De Laderas.

Obserwuj Vinify w social mediach i oczekuj specjalnej świątecznej oferty

Jeżeli chcecie dowiedzięć się co specjalnego przygotowujemy dla was w Vinify na święta i świąteczny stół - śledźcie nasze social media, ponieważ pojawi się o tym specjalna informacja z nowym wpisem na naszym blogu o winach na święta. Na pewno nie zostawimy Was bez garści inspiracji! Szykujemy też specjalną zakładkę w naszym sklepie, więc jeśli Mikołaj nie przyjdzie do Was ze skrzyneczką ulubionego wina, łatwo stworzycie prezent dla siebie z Vinify!