Siła hasła: Bez hasła

Zestaw GRECJA - Zatrzymaj wakacje!

 1. Prinos White 2020 - Diamantakis - Prosto z Krety serwujemy dojrzałe, pełne i soczyste, ale przy tym niezwykle świeże białe wino od jednego z naszych ulubionych greckich producentów - Diamantakisa. Wino jest blendem szczepów chardonnay i malvasia, których idealnie dojrzałe owoce fermentują w stalowej kadzi dla zachowania świeżości. Nuty dojrzałych cytrusów przeplatają się tu ze słodkimi akcentami bananów, miodu i ananasa, tworząc niezwykle intensywny i pociągający bukiet.
 2. Monograph Moschofilero 2020 - Gaia - Wino, które cieszy wszystkie zmysły. Zachęca etykietą, pobudza bogatym bukietem cytrusów, kiwi i polnych kwiatów, zachwyca lekkim i intensywnym smakiem. Aż prawie słychać morze! Producent Gaia z półwyspu Peloponez wie, jak winami wywoływać emocje.
 3. Rose Agiorgitiko 14-18H 2020 - Gaia - Smak wakacji na Santorini w Waszym domu. Biodynamiczne owoce szczepu agiorgitiko poddano kilkunastogodzinnemu skin contactowi, aby otrzymać to lekkie i powabne wino różowe. Poziomki, grejpfruty i jogurt z truskawkami to jego znaki rozpoznawcze. Wypijcie solo w gorący dzień lub podajcie do pieczonego łososia. Vinify gwarantuje powodzenia takiego pomysłu!
 4. Retsina Omikron ;) NV - Zacharias - Retsina, czyli grecki klasyk. Dobrze zrobiona retsina to idealne, świeże wino. Lekkie i aromatyczne, przyniesie odświeżenie. Koniecznie do połączenia z kolejnym klasykiem, czyli smażonymi szprotkami. Pycha!
 5. Alliotiko 2020 - Tripodakis - Poznajcie szczep agiorgitiko. Miękkie i pluszowe, ale z pazurem. Nie dajcie się zwieść pierwszemu wrażeniu! To wino ma wyrazisty charakter i zyskuje przy bliższym poznaniu. Chętnie opowiada o Grecji, z której pochodzi, a ten kraj to jeden z trendów dzisiejszego winiarstwa. Tym bardziej warto spróbować.

DARMOWA WYSYŁKA

Zawiera
5 x butelka, 750ml
Cena zestawu
315,00 zł
Dostosuj Zestaw GRECJA - Zatrzymaj wakacje!

* pola wymagane

Twoje zmiany
Zestaw GRECJA - Zatrzymaj wakacje!
Zestaw GRECJA - Zatrzymaj wakacje!

W magazynie

315,00 zł

Podsumowanie
  Ekspres% PROMO
  Prinos White
  Prinos White 2020 Diamantakis
  owoce morza
  comfort food
  sery
  Czytaj więcej
  Ekspres
  Rose Agiorgitiko 14-18h
  Rose Agiorgitiko 14-18h 2020 Gaia Wines
  owoce morza
  drób
  wege
  Czytaj więcej
  Ekspres
  Alliotiko Agiorgitiko
  Alliotiko Agiorgitiko 2020 Tripodakis
  mięsa
  comfort food
  wege
  Czytaj więcej
  Ekspres
  Omikron Retsina
  Omikron Retsina NV Zacharias
  owoce morza
  ryby
  wege
  Czytaj więcej
  Ekspres
  Monograph Moschofilero
  Monograph Moschofilero 2021 Gaia Wines
  owoce morza
  ryby
  wege
  Czytaj więcej