Siła hasła: Bez hasła

Zestaw GRECJA - Zatrzymaj wakacje!

  1. Prinos White 2020 - Diamantakis - Prosto z Krety serwujemy dojrzałe, pełne i soczyste, ale przy tym niezwykle świeże białe wino od jednego z naszych ulubionych greckich producentów - Diamantakisa. Wino jest blendem szczepów chardonnay i malvasia, których idealnie dojrzałe owoce fermentują w stalowej kadzi dla zachowania świeżości. Nuty dojrzałych cytrusów przeplatają się tu ze słodkimi akcentami bananów, miodu i ananasa, tworząc niezwykle intensywny i pociągający bukiet.
  2. Monograph Moschofilero 2020 - Gaia - Wino, które cieszy wszystkie zmysły. Zachęca etykietą, pobudza bogatym bukietem cytrusów, kiwi i polnych kwiatów, zachwyca lekkim i intensywnym smakiem. Aż prawie słychać morze! Producent Gaia z półwyspu Peloponez wie, jak winami wywoływać emocje.
  3. Rose Agiorgitiko 14-18H 2020 - Gaia - Smak wakacji na Santorini w Waszym domu. Biodynamiczne owoce szczepu agiorgitiko poddano kilkunastogodzinnemu skin contactowi, aby otrzymać to lekkie i powabne wino różowe. Poziomki, grejpfruty i jogurt z truskawkami to jego znaki rozpoznawcze. Wypijcie solo w gorący dzień lub podajcie do pieczonego łososia. Vinify gwarantuje powodzenia takiego pomysłu!
  4. Retsina Omikron ;) NV - Zacharias - Retsina, czyli grecki klasyk. Dobrze zrobiona retsina to idealne, świeże wino. Lekkie i aromatyczne, przyniesie odświeżenie. Koniecznie do połączenia z kolejnym klasykiem, czyli smażonymi szprotkami. Pycha!
  5. Alliotiko 2020 - Tripodakis - Poznajcie szczep agiorgitiko. Miękkie i pluszowe, ale z pazurem. Nie dajcie się zwieść pierwszemu wrażeniu! To wino ma wyrazisty charakter i zyskuje przy bliższym poznaniu. Chętnie opowiada o Grecji, z której pochodzi, a ten kraj to jeden z trendów dzisiejszego winiarstwa. Tym bardziej warto spróbować.

DARMOWA WYSYŁKA

Zawiera
5 x butelka, 750ml
Cena zestawu
315,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Chwilowo niedostępne
Prinos White
Prinos White 2020 Diamantakis
owoce morza
comfort food
sery
Czytaj więcej
Chwilowo niedostępne
Rose Agiorgitiko 14-18h
Rose Agiorgitiko 14-18h 2020 Gaia Wines
owoce morza
drób
wege
Czytaj więcej
Chwilowo niedostępne
Alliotiko Agiorgitiko
Alliotiko Agiorgitiko 2020 Tripodakis
mięsa
comfort food
wege
Czytaj więcej
Chwilowo niedostępne
Omikron Retsina
Omikron Retsina NV Zacharias
owoce morza
ryby
wege
Czytaj więcej
Chwilowo niedostępne
Monograph Moschofilero
Monograph Moschofilero 2021 Gaia Wines
owoce morza
ryby
wege
Czytaj więcej